Son

SPAM


Tutaj śmiało możecie zostawiać linki do swoich blogów ;)
33 komentarze:

 1. MASK

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.
  Michael - znany jako groźny czlonek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam :)

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://princess-ff.blogspot.com/
  Przerażało mnie, to miasto, które otoczone było psychopatami. Ludzie gineli w tajemniczych okolicznościach..
  Bez policji.
  Bez świadków.
  Liczę na komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona- córka bogatego inżyniera. Niezwykle piękna i utalentowana łyżwiarka figurowa. Zawsze uśmiechnięta, a raczej była… Co się takiego wydarzyło, że teraz jest pewną siebie i dojrzałą dziewiętnastoletnią kobietą? Odpowiedź jest banalnie prosta- została zraniona przez swoją pierwszą miłość. Kochała go i była w stanie zrobić dla niego wszystko. Był jej ulubionym narkotykiem, który mogła przedawkować, ale nadal czułaby niedosyt. Jednego dnia zawalił się jej idealny bajkowy świat. Rycerz w lśniącej zbroi stał się zwykłym dupkiem. Chciała uciec, rzucić to wszystko w cholerę… udało się. Wyjechała do Mediolanu na trzy lata. Miała trzy lata, żeby zapomnieć… Trzy lata, żeby uporać się z problemami… Trzy lata, żeby… wychować córkę…
  On- chłopak, który cały czas wpada w kłopoty. Dupek, podrywacz i skończony cham, który nigdy nie doceniał tego co los postawił na jego drodze. Przez przypadek ją poznał, a stracił równie szybko. Jest szefem swojego gangu i królem nielegalnych wyścigów. Każda dziewczyna chciałaby być jego wymarzoną. Niestety jego serce należy tylko do niej. To ją pokochał tak prawdziwie. Ona była tą jedyną. Właśnie była. Jeden cholery błąd… Pieprzona pomyłka, której nie potrafił cofnąć. Nawet nie przeprosił… Mimo, że nie miał tego w zwyczaju to chciał… Chciał jej wyjaśnić, że to nie tak… Był przekonany, że po pewnym czasie by mu wybaczyła, bo go kochała. On też ją kochał. Sam się sobie dziwił, ale ta małolata miała coś w sobie… Nie zdążył…
  Co jeśli się spotkają?
  Dogadają się czy może nie? Czy poukładany świat blondynki znów stanie się kuszącym piekłem? Czy nieziemsko przystojny i pociągający szatan znów ją uwiedzie?
  Ona potrzebuje troski, miłości i bezpieczeństwa. Potrzebuje osoby, która usiądzie przy niej i mimo całej złości i przekleństw, po prostu przytuli oraz powie, że wszystko się ułoży.
  On całkowicie stracił sens życia. Otacza się setkami dziewczyn, które nigdy jej nie zastąpią. Jest bezuczuciowym draniem, który zawsze dostaje to, czego pragnie.
  Co jeśli ona…?
  A jeśli on…?
  Co jeśli oni…?
  Może jednak…?
  A może jednak nie…?
  A gdyby tak…?
  Czy może zwykły przypadek postawi ich na swojej drodze, albo manipulacja i zwykła podpucha? Więcej łez, bólu, cierpienia, zawodu, wątpliwości… więcej miłości, pragnienia, czułości, bezpieczeństwa… Więcej kłamstwa, niebezpieczeństwa, wrogów…

  zapraszam:
  http://fanfiction-error.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Szablon jest już gotowy, znajdziesz go w najnowszej notce :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. "-Co chcesz teraz zrobić?-spytałam patrząc w jego niebieskie tęczówki.
  -To na co czekałem od dawna..."
  Minęło tyle czasu od tego pieprzonego dnia... a ja nadal nie wiem czy to porwanie było dla mnie dobre czy też złe.
  http://stolen-love-hate-and-fear.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 9. Jedno wydarzenie zmienia życie osiemnastoletniej Nancy Torres. Po odejściu jednej z najważniejszych osób w życiu dziewczyna popada w głęboką depresje z, której nie może wyjść. Nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami, a jakakolwiek pomoc ze strony matki i specjalistów nie daje efektów. Wspomnienia atakują każdego dnia, a dziewczyna nie umie walczyć ze swoimi problemami. Ale ktoś kiedyś powiedział, że życie nie jest tylko podróżą do śmierci, lecz przygodą do przeżycia.

  I być może miał racje...

  http://gorzki-smak-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. http://minor-dalliance.blogspot.com/
  Nowy Jork jest położony na wybrzeżu Atlantyku, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Składa się z pięciu dzielnic: Bronksu, Brooklynu, Queens, Staten Islands i Manhattanu - najdroższej dzielnicy z licznymi atrakcjami turystycznymi - gdzie mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki.
  Clary i Jess.
  Obydwie uczęszczają do ostatniej klasy w prestiżowym liceum, w którym zawarły nie jedne więzi przyjaźni. Wiele czasu spędzają razem i dosyć często towarzyszy im chłopak Jess. Dużo rozmawiają, mają kłopoty nie tylko uczuciowe, a ich życie zostanie poddane ogromnej próbie i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy.

  Serdecznie zapraszamy na naszego bloga. Jeśli ci się spodoba - zaobserwuj i skomentuj nasz rozdział, to wiele dla nas znaczy :)
  Pozdrawiamy i życzymy udanego wieczoru, Clary & Jess :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Caroline.
  Z pozoru szczęśliwa, pełna życia dziewczyna. Straciła mnóstwo bliskich osób, porzucił ją ojciec. Nie radziła sobie z byciem wampirem. Pomogli jej przyjaciele.
  Klaus.
  "Morderca, potwór" - jest tak określany, ponieważ nie okazuje uczuć, zabija.
  A co, jeśli poprzez przeszłość taki się stał?
  Co zrobi Caroline, gdy spotka wroga swoich przyjaciół - Klausa?
  Czy ta dwójka ma ze sobą coś wspólnego?
  Co się pomiędzy nimi wydarzy?
  A co już wydarzyło?

  Połączyło ich cierpienie.
  klaus-and-caroline-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Midnight - Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. liczę na twój komentarz :)
  http://secret-fanfiction.blogspot.com/
  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=oh_aKOTdkq0
  jedna noc
  jedna osoba
  ten jeden moment.
  oni nie mają łatwego życia.
  nowe kłopoty
  nowi ludzie
  nowe miejsca
  i
  nowy... strach ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ashton z Mary znają się od dziecka i zawsze robią wszystko razem mimo, że mają nieco inne poglądy na świat jak również charaktery świetnie się dogadują. Relacja, która ich łączy jest bardzo specyficzna, dlatego często są brani za parę jednak są tylko przyjaciółmi… Z przywilejami. Ich życie od nowego roku ulega wielkiej zmianie, a wszystko za sprawą zakładu, który ma na celu udowodnić kim tak naprawdę dla siebie są. Czy długoletnia przyjaźń może skończyć się z tak błahego powodu? Ciągłe kłótnie, przekręty, sabotaże oraz podpuszczanie tej drugiej osoby… Czy między tą dwójką może być coś więcej niż przyjaźń? Czy jeden głupi błąd jest w stanie wszystko spieprzyć? Co jeśli któreś z nich poczuje coś więcej? A może oboje czują to samo, ale boją się tak poważnych uczuć i zaangażowania? Co jeśli któreś z nich wyjedzie i zostawi to drugie na pastwę bezwzględnego świata pełnego chciwości, podłości oraz manipulacji?

  http://rock-god-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. [SPAM]
  Witam!
  Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?
  Zachęcam do czytania.
  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Scarlett przeprowadza się po śmierci ojca do Londynu. Idzie do nowej szkoły i tam poznaje Luke'a. Jeszcze nie wie, że on jest przyjacielem Harry'ego - chłopaka, który od ponad roku jej szuka. Powód? Chce zemsty... Zabicie jej ojca mu nie wystarczała, planował już ją od czasu poszukiwań. Wymyślił, że przebierze się za Marcela, kujona z innej szkoły. Wszystko po to, by się do niej zbliżyć. Po drodze Scerlett odkrywa różne zagadki z przeszłości rodziny. Już pierwszego dnia w szkole zauważa, że nic nie będzie tak jak chciała i, że jej życie nigdy nie będzie takie jak dawniej...
  disguise-fanfiction.blogspot.com

  Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 18. Susan jest 18 letnią córką zagorzałego rockman'a Billiego. Rok po śmierci mamy wyprowadza się wraz z ojcem do Seattle, miasta rocka i grung'u. Tam właśnie poznaje Luka Hemmings'a oraz jego przyjaciół.
  http://rebellious-teenager-5sos.blogspot.com/

  Ta opowieść jest inna, bo jest przyziemna!

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga. Może cię akurat zaciekawi.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie mam zielonego pojęcia czy to przeczytasz, ale bardzo by mi zależało, żebyś chociaż zajrzała i sprawdziła, czy moje ff o Ashtonie i Luke'u Ci się podoba, zamiast sugerować się opisem, który, przyznaję zjebałam :D Z góry dzięki :*

  Liv jest osiemnastoletnią dziewczyną, której rodzice przeprowadzają się niemal co tydzień. Nigdy nie zabawiła w jednym miejscu dłużej niż dwa lata. Dzięki wszystkim przeprowadzkom nauczyła odpychać się od siebie wszystkich dookoła, co skutkowało bez problemowym wyjazdem, odbywającym się bez płaczu, pożegnań i histerii. Co się stanie, gdy dziewczyna zrobi wyjątek i pozwoli się do siebie zbliżyć? Czy uda jej się zapomnieć o wszystkim i wyjechać? A co jeśli los nie pozwoli się jej pożegnać z przyjacielem?

  http://www.wattpad.com/myworks/32629008-headscarf-love <----------- Wattpad
  Headscarf Love <----------- Blogger

  OdpowiedzUsuń
 21. Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również garstka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Zapraszam, może ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Każdy ma co jakiś czas ciężki dzień. Luke Hemmings miał ciężkie życie, przynajmniej tak sobie cały czas powtarzał. Wpadał z jednego nałogu w drugi, coraz bardziej ignorując wszystko wokół siebie. Kiedy udało mu się w końcu wyjść z narkotyków, wkręcił się w uliczne wyścigi, grając o własne życie i szacunek.
  Szpital Psychiatryczny Świętego Paula przyjmował najczęściej osoby, które posiadały pieniądze. I te pieniądze mieli rodzice Hannah. Kim była Hannah? Anorektyczką, niedoszłą samobójczynią, schizofreniczką. Depresji również nigdy nie uważała za obcą. Po pewnym czasie wypuścili ją, a ona wpadła w złe towarzystwo prawie od razu po kolejnej zmianie szkoły.
  Chciała poradzić sobie ze swoich życiem, jednak nie do końca potrafiła. Nie z nim przy boku.

  Zapraszam!
  http://broken-records-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Cóż znaczy przyjaźń wobec kariery i sławy? Luke, Michael, Calum i Ashton spełnili swoje marzenia, wyjechali w trasę i zyskali sławę, pieniądze wszystko czego zawsze chcieli.
  Zapomnieli jednak o jednej małej istotce którą tym samym dogłębnie zranili.
  Hope.
  Stała się oziębła, niebespieczna i zła.
  Co jeśli chłopcy zechcą naprawić starą krzywdę?
  Luke ma świadomośc tego że czuje coś do wytatuowanej blondynki a ona czuła kiedys to samo. Teraz? Teraz jej serce pokrywa lód który tylko Hemmings może roztopić.
  Jednak Luke nie mówi całej prawdy..
  Przez sekrety traci wszystko.. łącznie z Hope.

  Zapraszam!
  save-me-from-nightmares-luke.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Jestem spóźniona już 25 minut, pani Doots mnie zabije, co ja gadam? Poćwiartuje mnie na żywca.
  Wpadam do szatni okej, szybko! Przebrać się w 4 minuty? Co to dla mnie? Zakładam buty..o! jaką fajną bluzę ma Des.. Stop! Lucky skup się! Chodzisz do MSA najlepszej artystycznej szkoły w Nowym Yorku i spóźniasz się na lekcję?! Co by wujek Tony powiedział?
  Dość! Jazda na salę! Podbiegam pod drzwi ale niestety z moim szczęściem robię fikołka i wtaczam się do sali upadając.. uff na szczęście nikt nie zwraca na mnie uwagi, wszyscy patrzą na środek sali, trzech chłopaków tańczy tak dobrze że nikt nie zauważył mojego spektakularnego wejścia.
  Podchodzę do przyjaciółki, Destiny gapi się na trójkę tancerzy jak w obrazek, pozostaje mi tylko spróbować do niej dotrzeć.
  -Hejka sorki za spóźnienie, co mnie ominęło?- pytam nie zwykle zdyszana.
  -Nic wielkiego-odpowiada kiedy muzyka przestaje grać.
  Dwójka tancerzy niebezpiecznie szybko zbliża się w naszą stronę.
  -Na pewno?- ponawiam pytanie.
  -No tak zapomniałam - dziewczyna strzela facepalma w momencie kiedy podchodzą do nas nieznajomi.- Lucky dzisiaj przyjechał mój kuzyn Christian z kumplami, będą się tutaj uczyć.
  -Hejka- mówię nieco speszona, nie co dzień przyjmują do nas nowych uczniów a zwłaszcza nie tak przystojnych..
  -Lucky poznaj Ryana,Christiana i... a gdzie się znowu podział ten idiota?- nagle ja też zauważam że brakuje jednego z chłopców, choć szybko moja ciekawość zostaje zaspokojona.
  Wolnym krokiem trzymając w ręce butelkę z wodą, zbliża się do nas wysoki blondyn. Im bliżej jest tym więcej szczegółów dostrzegam. Jest umięśniony to widać, ramiona pokryte tatuażami a w obu wargach pojedyncze kolczyki, oczy koloru roztopionego karmelu lub miodu.. cudowne. Ah! I te rzęsy, sama bym takie chciała..
  Budzę się z zamyśleń dopiero kiedy chłopak lekko podnosi moją dłoń i całuje delikatnie knykcie po czym mówi..
  -Szalenie miło mi cię poznać, jestem Justin.. Justin Bieber

  fatum-love.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 26. Kiedyś miałam wszystko..
  Dom.
  Mamę.
  Przyjaciół.
  I wszystko to straciłam..
  Moja mama została zamordowana, krótko potem mój dom spłonoł
  Wyjechałam..
  zamieszkałam z ojcem, zyskałam nową rodzinę.. przyjaciół.
  I jego..
  Mojego anioła stróża dobrego tak jak tylko on potrafi być..
  Tak złego że nikomu się nie śniło..
  Mój upadły anioł..
  Zayn.

  Firestarter-ff.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam do spisu blogów, a mianowicie Katalogu Euforia!
  http://katalog-euforia.blogspot.com/
  Dołącz i ty! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na tłumaczenie opowiadania „When Worlds Collide – Zayn Malik”
  Mam nadzieję, że wpadniesz. 
  http://wwc-tlumaczeniepl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Blogowy Arkusz — katalog zrzeszający blogi z opowiadaniami, pamiętnikami lub recenzjami, powstały przy użyciu odrobiny wyobraźni i chęci do stworzenia miejsca przyjaznego dla każdego czytelnika. Został założony przez kilka nieznanych osób, które próbują sprawić, aby blogowy świat zmienił się na lepsze.
  A może ty też, chciałbyś skorzystać z naszych umiejętności?
  Jeśli tak, nie czekaj ani chwili dłużej — przeczytaj regulamin i złóż zgłoszenie!

  OdpowiedzUsuń
 30. http://spirit-luke-hemmings-fanfiction.blogspot.com/

  Zastanawiał się kiedyś ktoś z Was, jak to jest kiedy myślisz, że siebie znasz, a tak naprawdę nie wiesz o sobie zupełnie nic?
  Ale od przeszłości nie da się uciec, nie ważne co się aktualnie dzieje w Naszych życiach, przeszłość dogoni nas wszystkich.
  Można jednak pozwolić jej mieszać w naszym życiu, robić co sobie zapragnie, lub stawić jej czoła i próbować z nią walczyć.
  Siedemnastoletnia Jessica Collins czuje się zagubiona kiedy jej przeszłość powraca do jej życia. Nie wie z czym ma walcz, bo nie pamięta sporego okresu ze swojego krótkiego życia.
  Mimo wielu przeciwności postanawia walczyć z nieznanym.
  Pragnie odzyskać dawną siebie, tę z przed wypadku, w którym brała udział.

  Ale co jeśli nie poradzi sobie sama ze wszystkim?
  Jak wiele sekretów uda jej się odkryć?
  A może jest ktoś kto okaże jej wsparcie w tym wszystkim?

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam serdecznie na nowy blog o Luke i Ashu, gdzie pojawił się już prolog. Serdecznie zachęcam do komentowania :)
  http://heyimyournightmare.blogspot.com/2015/08/prolog.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Ailla Black pojawiła się niespodziewanie, dołączając do nowej szkoły w środku semestru. Stała nieco na uboczu, nie chcąc zwracać na siebie uwagi. Mimo młodego wieku, zdobiły ją tatuaże. Miała swój własny, duży sekret, a on chciał to odkryć. Luke Hemmings był zaintrygowany i błahe korepetycje z matematyki umożliwiły mu zbliżenie się do dziewczyny. Nim się zorientował, to ona zagarnęła nad blondynem władzę, proponując dwadzieścia dziewięć powodów. Dlaczego? Chciała pokazać mu siebie.
  http://29-tattoos.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń